SonyMt2 • Vezi subiect - Cativa dintre GM ar trebuie sa primeasca remove :)
TopMetin2 metin2 private servers metin2 private server


Metin2 P Server

Pentru a putea vota serverul nostru va trebui să dați "click" pe fiecare top de mai sus și să introduceți acel cod ( captcha ) pentru confirmare !

Ora este UTC




Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cativa dintre GM ar trebuie sa primeasca remove :)
MesajScris: Mie Iul 30, 2014 1:24 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Joi Iul 24, 2014 11:26 am
Mesaje: 10
Nivel: 1
Armură: Kimono
Armă: Suprem
Breaslă: OverTheLimit
Acum 10 minute 16:10 m-am dus la orci si ne bateam mai multi de pe diferite regate cand a venit [SGM]Design si a spus sa plecam. De ce a facut asta ? Eu cand aveam level mic altii faceau la fel ! Eu ce puteam sa fac atunci ? Asa ca am continuat sa stau acolo pana cand am primit kick'uri fara sa pot sa ma mai loghez. L-am intrebat de ce imi da kick ? De ce nu pot sa stau la orci ? M-a teleportat alt GM in nu mai stiu ce regat ... eu m-am intors ! Si tot asa de vreo 10 ori pana cand ... am luat ban . Cand am intrat cu alt cont...am intrebat de ce am luat ban ? Si ghiciti raspunsul. Am luat ban din nou . Daca nu se rezolva asta va promit ca o sa aveti parte de o reclama foarte proasta din partea mea si ca multi o sa regrete ca se apuca de acest metin . Pacat de munca depusa si de altii care chiar merita sa fie in staff. !
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cativa dintre GM ar trebuie sa primeasca remove :)
MesajScris: Mie Iul 30, 2014 2:35 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Mar Iul 29, 2014 10:30 am
Mesaje: 87
Nivel: 250
Armură: Otel negru+0
Armă: -
Breaslă: IToxicKissI
Adica tie ti se pare normal sa te duci sa-l bati pe unu de level mic care creste doar pentru ca si tu ai patit asta? Cand si tu ai patit la fel puteai sa contactezi un membru staff... Si sa stii ca nu impresionezi pe nimeni cu chestii gen reclama proasta sau alte chestii ^_^
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cativa dintre GM ar trebuie sa primeasca remove :)
MesajScris: Mie Iul 30, 2014 5:08 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Joi Iul 17, 2014 8:52 am
Mesaje: 117
Localitate: Bucuresti
Nivel: 250
Armură: Kimono Fier(e)
Armă: desertică,Solară,neo
Breaslă: .....
xAvril scrie:
Adica tie ti se pare normal sa te duci sa-l bati pe unu de level mic care creste doar pentru ca si tu ai patit asta? Cand si tu ai patit la fel puteai sa contactezi un membru staff... Si sa stii ca nu impresionezi pe nimeni cu chestii gen reclama proasta sau alte chestii ^_^

Deci îmi vine să râd de tâmpenia unora.Si dacă îl bate ce? Se joacă doar.Asta înseamnă că tre să ia ban? Ce membrii staff de CĂCAT CĂCAT

Signature SonyMt2

Skype: bogdan.rares37
Cine e contra mea să-mi Sugă PULA!
http://r62.cooltext.com/rendered/cooltext1681097773.gif
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cativa dintre GM ar trebuie sa primeasca remove :)
MesajScris: Joi Iul 31, 2014 8:05 am 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Sâm Iul 12, 2014 10:15 am
Mesaje: 27
Nivel: 230
Armură: Smarald+2
Armă: Desertica+1
Breaslă: Famillly
Il bati de cateva ori , nu 2 zile incontinuu ,e normal sa te trimita de acolo , nu stiu daca tie ti-ar convenii sa te calareasca unu o zi intreaga .
@bucu43 cum am zis mai sus , se joaca , dar nu il tii pe jos ore intregi , staff de cacat ? parca imi aduc aminte ca si tu ai incercat sa te alaturi si nu ti-a iesit , butthurt
TC!

Signature SonyMt2

Imagine
  Profil  
 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  

Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group !