SonyMetin2 • Vezi subiect - Informații despre donații !
TopMetin2 Top Metin2 Private Servers metin2 private servers metin2 private server
Pentru a putea vota serverul nostru va trebui să dați "click" pe fiecare top de mai sus și să introduceți acel cod ( captcha ) pentru confirmare !

Ora este UTC

Informații despre donații !

Pagina 1 din 1 Ψ 1 mesaj   + New Topic   + Post Reply

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Informații despre donații !
MesajScris: Lun Noi 25, 2013 3:46 pm 
Community Manager
Neconectat

Nivel: 250
Reputaţie: [Owner]
Armură: -
Armă: -
Breaslă: [SonYTeaM]
Imagine

Donațiile bancare sunt pentru cei cu vârsta mai mare de 14 ani ,deoarece trebuie să beneficiați de BULETIN.Pentru a putea dona ,nu ai nevoie de cont în banca , card sau alte minuni . Dar dacă ai o vârstă cuprinsă între 14 și 17 ani, nu uita să ceri ACORDUL PĂRINȚILOR .
Exemplu de donație : ~Am caracterul "Gabriel" și vreau să donez suma de ... lei.
Îmi iau banii ,buletinul și o foaie cu datele bancare.(Contul bancar efectiv + Numele proprietarului de cont)
~Dau la bancă: FOAIA CU DATELE BANCARE + BANII + BULETINUL și spun că vreau să depun suma de ... lei în contul de pe foaie. Donația având numele de : Alimentare Cont.
~Apoi dau un SMS așa: Răzvan Florin(numele și prenumele) + acc:razvanflorin(userul de logare pe server) + suma (donată) 45 lei la numărul 0748708494. (acesta este un exemplu)
~NU uita să păstrezi chitanța până la ridicarea donației .
~Donația se ridică seara după ora 20:00 și se trage în ordinea în care am trimis SMS.
~Apoi intru pe joc și stau online (ON) pe channel 1(CH1) ,și aștept să mă tragă [Owner]Danut

~Până să mă tragă intru pe ItemShop și mă uit ce iteme îmi pot lua în urma donației efectuate .

~Pentru informații suplimentare contactați un membru al echipei.

Signature SonyMt2

Imagine