SonyMt2 • Vezi subiect - Întrebare - Despre debanare.

Ora este UTC



Întrebare - Despre debanare.

Pagina 1 din 1 Ψ 3 mesaje   + New Topic   + Post Reply

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Întrebare - Despre debanare.
MesajScris: Vin Sep 07, 2018 6:33 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Lun Iun 04, 2018 7:26 pm
Mesaje: 23
Nivel: 14
Armură: 2
Armă: 2
Breaslă: 2
La cererea de debanare conturi spune ca :Cei care au site 20e blocat nu o sa fie debanate.
LinCole de ce a primit unban ?? Si are dragonica si colier.
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Intrebare:despre DEBANARE
MesajScris: Vin Sep 07, 2018 6:48 pm 
Community Manager
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Mie Oct 09, 2013 3:08 pm
Mesaje: 1921
Nivel: 250
Reputaţie: [Owner]
Armură: -
Armă: -
Breaslă: [SonYTeaM]
Salut, LinCole este banat.

  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Întrebare - Despre debanare.
MesajScris: Mie Sep 12, 2018 11:38 am 
V.I.P
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Lun Ian 04, 2016 9:36 am
Mesaje: 6220
Localitate: Constanța
Nivel: 250
Reputaţie: [Ex-SGA]
Armură: -
Armă: -
Breaslă: -
Topic mutat : viewforum.php?f=14

T.C

Signature SonyMt2

Imagine
  Profil  
 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron

Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group !