SonyMt2 • Vezi subiect - [TuT]Rezolvarea erorii " LoadLocaleError ".

Ora este UTC




Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: [TuT]Rezolvarea erorii " LoadLocaleError ".
MesajScris: Joi Ian 17, 2019 3:35 pm 
V.I.P
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Vin Oct 28, 2016 10:27 am
Mesaje: 3313
Nivel: 250
Reputaţie: [SGM]
Armură: -
Armă: -
Breaslă: -
Luke scrie:
Felicitări, chiar este util!
Bravo,
[MISS]Amavi.


Mulţumesc!

Signature SonyMt2

-














Imagine
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: [TuT]Rezolvarea erorii " LoadLocaleError ".
MesajScris: Joi Ian 17, 2019 6:36 pm 
V.I.P
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Joi Ian 03, 2019 3:11 pm
Mesaje: 2786
Localitate: Deutschland.
Nivel: 250
Armură: • [Supreme]
Armă: • [Supreme]
Breaslă: • [Equilibrium]


Reputaţie :
• [Regină]
• [Nr.1]
• [Zeiţă]
• [Membru Veteran]
• [Membru SonyMt2]
• [Realizatoare Ghiduri & Tutoriale]
• [...]
Felicitări, chiar este util!


Signature SonyMt2

Imagine

Imagine
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: [TuT]Rezolvarea erorii " LoadLocaleError ".
MesajScris: Joi Ian 17, 2019 6:37 pm 
V.I.P
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Vin Oct 28, 2016 10:27 am
Mesaje: 3313
Nivel: 250
Reputaţie: [SGM]
Armură: -
Armă: -
Breaslă: -
Ai. scrie:
Felicitări, chiar este util!



Mulţumesc!

Signature SonyMt2

-














Imagine
  Profil  
 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron

Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group !